.

.

Lacass Флорални Пеперутка СТП Кожа Флип Паричникот Случај Покрие Потпирач со Картичка Слотови и врвка за околу Рака за Samsung Галакси A51 4G Случај (Сина)

Lacass Флорални Пеперутка СТП Кожа Флип Паричникот Случај Покрие Потпирач со Картичка Слотови и врвка за околу

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Компатибилен со Samsung Galaxy A51 4 G (НЕ ОДГОВАРА A51 5 G)(СМ-A515 F/ДС).Удобен Чување : Чувајте ги вашите пари и парични картички, сите на едно место.Носат Помалку : Ров на дополнителен багаж и да го носат вашиот најважен во едно парче.Потпирачот Способност : Предната маска набори во погоден потпирач.Магнет Клип : Реверзибилна клип безбедно го држи капакот отворен или затворен.

Главните карактеристики

Избор на клиент