.

.

Левиевите бебе-девојките Долгите Ракави Маскирани Coverall

Левиевите бебе-девојките Долгите Ракави Маскирани Coverall

DEN 451.92

Пристапност
Во достапна форма

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Левиевите класичен essentials се изработени од мек и удобен ткаенини.Мека и кадифен француски фротир ткаенини се чувствува мазна од надвор и фази на внатрешноста.Избелени вратоврска боја дизајн.Пријатна карактеристики : хауба, долго raglan ракави, пред џебови, ребрести ракав, полно со патент затворање.Супер меки француски фротир ткаенини и сите-во текот покриеност прави овие маскирани комбинезон суштински дел за сите ден да игра.

Главните карактеристики

Избор на клиент