.

.

Универзален за Чистење Мат - 2 Големини Smart Мат, со Магнетни Делови Послужавник, Чистење на Мат со Заврши Околу Лента за извршување, Масло Отпорни, Растворувач-Отпорн

Универзален за Чистење Мат - 2 Големини Smart Мат, со Магнетни Делови Послужавник, Чистење на Мат со Заврши

DEN 185.52

Пристапност
Во достапна форма

AUCUDA ЧИСТЕЊЕ МАТ ЗА ОРГАНИЗИРАНО ЧИСТЕЊЕ : оваа универзална чистење мат за 9mm помага да се направи чистење и одржување на било која од вашите 9mm оние повеќе организирани.ЧУВАЈТЕ ги ОРГАНИЗИРАШЕ СО ДЕЛОВИ ФАХ : делови лента е поврзан со чистење на тастатурата и има мала-magnetized делот за мали иглички, извори, или делови.ЗАШТИТА на ВАШАТА работна ПОВРШИНА : кога масло, растворувачи, или било течности се истури на лесно поместена мат тие ќе мушка и не се впие преку овозможувајќи за лесно и брзо расчистување.КОСТЕЦ НА РАБОТА ПОВРШИНИ : не се лизга поддршка костец повеќето површини за да се спречи мат од лизгање низ кога ќе се работи.ВИСТИНСКАТА ГОЛЕМИНА НА ВАШИОТ ПИШТОЛИ : 19 од 16 инчи мат е само право големина за сите на вашиот пиштоли и дури и ролни до кога не се во употреба и ролни од стан, кога ќе треба.

Главните карактеристики

Избор на клиент