.

.

Goldfinch Лабава Длабоко Бран Headband Перика Човечка Коса 22 Инчен Headband Перика за Црни Жени Remy Богородица Коса Длабоко Кадрава Перика Машина Направени Без Чипка Glueless 150% Гус

Goldfinch Лабава Длабоко Бран Headband Перика Човечка Коса 22 Инчен Headband Перика за Црни Жени Remy Богородица

DEN 2159.76

Пристапност
Во достапна форма

1.Косата Matetial : 100% Бразилецот Човековите Богородица Коса Headband Перика Лабава Длабоко Бран,Ниту Еден Чипка Пред Перика, Полн Cuticle Усогласени Коса,Здрава,Мазна & Сјајни. 2.Врвен Квалитет : 10 A Remy Лабава Длабоко Перика,150% Густина Човечка Коса Перика, Густи и Газирани,Не tangles Без пролевање,Без мирис,Може да Се Бојадиса,Завиткан и Рамни Железо. 3.Лесно да се Носат : Headband Haft Перика со Висок Квалитет Еластична Мраз Свила,Покажете ја Вашата Природна Косата,да Носат и да си Одат.Спаси многу од вашето време.Удобно & Дише. 4.Перика Капа : Машина Направени Glueless Перика Капа, Средни Default Обемот (22-22.5) инчен, Носат Безбедно од 4 Чешли и Велкро. 5.Популарната Фризури : Можете Стил Перика со Различни Headbands или Scarfs,Лесно да се Направи конска опашка или Пунџа,го Прави Вашиот Перика Повеќе Реални.Симпатична и Модата.Секојдневно носење, одличен квалитет.Лесно да се носат, Мрзливи девојка одобрени.Реални бараат.Прифатлива.Без лепак, без чипка.Целосна густина во потрага.

Главните карактеристики

Избор на клиент