.

.

WaterSep ДИН 965 10INV41 S3 Investigator41 Зелена Линија за еднократна Употреба Шупливи Влакна Кертриџ, 0.65 µm Големината на Порите, 1 mm ID, 33.4 мм Дијаметар, 305 mm Должина, Polyethersulfon/Polysulfone/У

WaterSep ДИН 965 10INV41 S3 Investigator41 Зелена Линија за еднократна Употреба Шупливи Влакна Кертриџ, 0.65

DEN 1164.00

Пристапност
Во достапна форма

Појаснување на клеточна култура и ферментација суспензии во основното обновување на апликации.Мобилен жетвата, одлични резултати се постигнати со двете целата ќелија e.coli и д.coli lysates, како и други микробиолошка процес струи.Концентрација и прочистување на вакцини. 3-25 L примерок јачина на звук. 5.5 Ft sq мембрана област.Investigator41 зелена е подготвен да се користи без било Пред-Плакнење или sanitization.На Water Sep зелена линија е точно plug-and-play во своите најдобри, поврзување, се користи и discard (отфрли).Истражувач зелени производи се достапни во 12", 24", 41 инчен влакна должини, и мембраната cut-off/Пора големини се идентични со откријат зелена, Истражувач зелена и продуцент зелената линија, што го прави скала-up многу удобен и предвидливи.На extractable ниво е околу 80x помалку од една Глицерин условени мембрана, и по еден брз бафер кондиционирање на HF кертриџ е подготвен за употреба.Се препорачува серија јачина по кертриџ 3-25l или до 12 L/H или продираат проток до 6 L/Х.

Главните карактеристики

Избор на клиент