.

.

DGege Тенок Види Бендови Компатибилен со Apple Види 38mm 42mm 40mm 44mm, Силикони Потенки Бендови за iwatch Серија 6, 5,4,3,2,1 SE за Жени, Мажи

DGege Тенок Види Бендови Компатибилен со Apple Види 38mm 42mm 40mm 44mm, Силикони Потенки Бендови за iwatch

DEN 158.16

Пристапност
Во достапна форма

Compatibity : DGege тенок бендови компатибилен со Apple Види Серија 6 Серија 5 Серија 4 Серија 3 Серија 2 Серија 1 SE, компатибилен со iwatch 38mm/40mm/42mm/44mm.Материјал : DGege потенки бендови компатибилен со Apple види се изработени од лесен силикони, breathability, флексибилни, мазна, удобен за носење.Големина на Располагање : DGege бендови компатибилен со iwatch 38mm/40mm S за 5.1"-7.1" зглоб; 38mm/40mm L за 5.5"-7.5" зглоб; 42mm/44mm S за 5.9"-7.9" зглоб; 42mm/44mm L за 6.3"-8.3" зглоб.Цел корисникот : Бендови се повеќе женски, симпатична, различни бои за да го изберете, одговара види совршено.Secrurity : DGege бендови компатибилен со Apple види се лесно да се стави на и во близина, од не ' рѓосувачки челик тока направи види повеќе безбедна, како и.Боја : Црна/Сива | Големина : 38mm/40mm S Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Изберете боја ви се допаѓа.Бендовите се меки со конвенционалните тока види стил затворач.Тенок, здрав, добро бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент