.

.

KLHHG Бања Полица Туш Полица со Крпа Бар,од не ' Рѓосувачки Челик Туш Caddy за Шампон Носителот Кујна Рек Складирање Организатор Ѕид Складирање Кошница (Големина : 60x12x11cm)

KLHHG Бања Полица Туш Полица со Крпа Бар,од не ' Рѓосувачки Челик Туш Caddy за Шампон Носителот Кујна Рек Складирање

DEN 5458.08

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : не ' рѓосувачки челик (задебелена,отпорен на корозија,не е лесно да исчезнат).Карактеристики : шупливи на мозоци,крпа бар,заоблени агли,капацитет 30kgr.Инсталација метод : за дупчење инсталација (комплетен прибор).Погоден за : бања,хотел,тоалет,балкон,клуб,кујната.Големина(должина x ширина x висина) : 400/500/600x120x110mm.Име : Бања shelf Material : Нерѓосувачки steel Colour : Black Quantity : 1 Weight(прибл.) : 1kg/piece Bearing капацитет (прибл.) : 30 kg Size(должина x ширина x висина) : 400/500/600x120x110mm.Погоден за : бања,хотел,тоалет,балкон,клуб,кујната.Обезбедува доволно простор за складирање секојдневно производи што ви е потребно во бањата или кујната.

Главните карактеристики

Избор на клиент