.

.

Got2b Висока Задржете Спреј за Коса Мега Може, 18 оз

Got2b Висока Задржете Спреј за Коса Мега Може, 18 оз

DEN 412.56

Пристапност
Во достапна форма

БРЗО СУШЕЊЕ и БОЈА БЕЗБЕДНО : Оваа брзо-сушење hairspray е боја на безбедно и им помага на заштита на косата од сушење.ФОРМУЛИРАН БЕЗ СУЛФАТИ ИЛИ PARABENS : Формулиран без сулфати или parabens; вашата коса ќе ви благодариме.НЕ STICKINESS ИЛИ ОСТАТОЦИ : Ова hairspray нема stickiness и не остава остатоци.МЕГА ГОЛЕМИНА : Ова got2b Insta висока задржете hairspray е во 18 оз Мега Може, со иста одлична формула и задржете како нашите 9.1 оз Insta висока задржете спреј за коса може.ЕДНОСТАВНА АПЛИКАЦИЈА : Изградени со actuator дека држи да превозот без да се прекрши и затоа нема капа е потребно, само слајд врвот на правото и спреј; лизгајте лево повторно да се затвори.Заклучување во вашиот стил со нови Got2b Insta се одржи висок одржи Мега Може да hairspray!Оваа брзо-сушење hairspray е боја на безбедно и им помага на заштита на косата од сушење.Згора на тоа, нема остатоци и не stickiness!Убаво формулиран без parabens или сулфати, оваа висока задржете формула држи вашиот стил во место за најмногу 24 часа, така што може да се самоуверено оди за вашиот ден!Се тресат може добро пред употреба.Држете може да 8-10 инчи од сува коса и спреј за заклучување во вашиот стил.Овој 18 оз Мега верзија може да има некоја e-commerce actuator на неа, па нема врвот потребни и нема да се скрши за време на превозот; само планирам во насока на стрелката за да го отклучите и спреј.Исплакнете ја млазницата под топла вода треба да затнување се случи.Искажете го вашиот стил секој ден, со Got2b Insta се одржи висок задржете hairspray!.

Главните карактеристики

Избор на клиент