.

.

Velium MRC Нано УВ Филтер (67mm)

Velium MRC Нано УВ Филтер (67mm)

DEN 2400.00

Пристапност
Во достапна форма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Со УВ филтер може да дејствува како временски печат, заштита на оптички облоги на предниот елемент од прашина, песок, екстремната топлина или дожд, како и спречување на објективот себе од fogging.Тоа ефикасно да се филтрира УВ светла, и ја елиминира потенцијал боја нестабилност при снимањето во средина со значајни УВ светла.

Главните карактеристики

Избор на клиент