.

.

HUI ЏИН ПРОДАВНИЦА Тропски Зелена Изгрејсонце Пејзаж Работи Капа со Копче и Sweatband Прилагодливи Вратоврска Назад Bouffant Капи за Жена Човек

HUI ЏИН ПРОДАВНИЦА Тропски Зелена Изгрејсонце Пејзаж Работи Капа со Копче и Sweatband Прилагодливи Вратоврска

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Направен од дише полиестер и памук пот крпа, меки и удобни, перат, не е лесно да исчезнат, погоден за сите-ден се носат.Информации за производот Стил : унисекс работа капа Материјал : полиестер, памук, Големина : капа горниот дијаметар 7in/18cm Пакетот вклучува : 2 × работа капи Карактеристики : дише, трајни, удобни, меки и пот-абсорбента Перење инструкции : рака мие или машина за миење на собна температура, може да се суши, не кајгана Практични Копчето и Sweatband Дизајн : нашата bouffant капи дизајниран со копчиња на двете главата на страна и вграден во sweatband низ пред крајот, може ефикасно се апсорбираат потта од вашиот челото, чувајте ги вашите остане свеж и сув, избегне влијанието врз вашата работа, ви овозможи да носат тоа за долго време, се ' уште се удобно.

Главните карактеристики

Избор на клиент