.

.

2 Пакет Работи Капи со Копче и Sweatband, Прилагодлив Работи Капи за Жените и Мажите, Црвена Роза

2 Пакет Работи Капи со Копче и Sweatband, Прилагодлив Работи Капи за Жените и Мажите, Црвена Роза

DEN 407.52

Пристапност
Во достапна форма

Чистење капа е супер еластичен кои нема да ви даде главоболка.Стил : Унисекс Работи шапка Материјал : Полиестер материјал направи капа се дише, трајни, удобно.Одлична еластичен завој на грб за прилагодување.Мек Материјал - Хируршки шапка употреба хуманизирано дизајн и изберете меки, удобни, кожни-пријателски, лесни, дише полиестер.Содржи Косата - Ова bouffant шапка покрива косата и останува во место, дури и кога сте активни и носење на лицето shield.

Главните карактеристики

Избор на клиент