.

.

CREATCABIN 1 Кутија 20pcs 18K Злато Позлатен Earring Клипови Месинг Clip-за Обетки Не-Прободен Earring Наоди за DIY Earring Изработка на Накит 12 x 14mm

CREATCABIN 1 Кутија 20pcs 18K Злато Позлатен Earring Клипови Месинг Clip-за Обетки Не-Прободен Earring Наоди

DEN 1058.40

Пристапност
Во достапна форма

18 K ЗЛАТО ПОЗЛАТЕН : Изработени од месинг 18 K злато позлатен, го прави да изгледа светкавиот и препознатлив под светлина, Силни и издржливи; Оцрни-отпорен;корозија и tarnishing, површината е мазна и да имате убава, сјајна,не исчезнува или деформација. 1 КУТИЈА 20 PCS : 20pcs x earring наоди злато големина за 0.47 x 0.55 x 0.2 инчи(12 x 14 x 5мм ), поле големина : 6.8x5.2x1.1cm.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Овие earring рамки компоненти се многу лесен и удобен за не-прободен уши да се носат, без повреда на вашите уши.И можете да лепак cabochons, фотографии или од смола на тоа да се направи обетки повеќе атрактивни.ЛЕСЕН за СКЛАДИРАЊЕ : овие уво клип се одржа во јасна пластична кутија, лесно и практично да ги чувате и користите, во случајот на исчезнатите.ШИРОКА ПРИМЕНА : Овие clip-за обетки може да се користи за не-прободен обетки, DIY вашиот уникатен earring клипови и тоа ќе биде посебен подарок за вашите пријатели и семејство или само за себе.CREATCABIN 1 Box 20pcs 18 K Злато Позлатен Earring Клипови Месинг Clip-за Обетки Не-Прободен Earring Наоди за DIY Earring Изработка на Накит 12 x 14mm Бренд : CREATCABIN Материјал : Месинг 18 K Злато Позлатен Боја : Златна Употреба : Clip-за Earring Наоди Големина : Наоѓање : за 0.47 инчен(12mm) широк, 0.55 инчен(14mm) долго, 0.20 инчен(5mm) дебели, 20pcs; Пластична кутија : за 6.8x5.2x1.1cm, 1pc.

Главните карактеристики

Избор на клиент