.

.

MCHENG Лаптоп Briefcase Чанта Компатибилен со 15.6 инчен MacBook Air, MacBook Pro, Лаптоп Компјутер, Мултифункционални Сметководствена Ракав Случај Покрие Торба, Црна

MCHENG Лаптоп Briefcase Чанта Компатибилен со 15.6 инчен MacBook Air, MacBook Pro, Лаптоп Компјутер, Мултифункционални

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

【ВНАТРЕШНИ ДИМЕНЗИИ】 390 x 280 x 25 mm/ 15.35 x 11.02 x 0.98 инчи (L x W x H), Надворешни Димензии : 400 x 290 x 25 mm/ 15.75 x 11.42 x 0.98 инчи (L x W x H).Ве молиме проверете ги димензии на уредот пред купување. 【360° SHOCKPROOF МЕКА ОБВИВКА】Направени од мека flannelette внатре, екстра мек, анти-статички shockproof меки ткаенини, производот може да се ефикасно се апсорбираат влијанија и намалување на штетите предизвикани од случајно bumping, и го заштитува вашиот телефон од гребење. 【ДОВОЛНО ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ & НЕПРЕЧЕНО ПАТЕНТ】Еден голем џеб во предни и една голема џеб во задниот, доволно простор за чување, глувчето, кабел, да се видиме, мемориски картички, надворешен хард диск, пенкала итн.Sleeve торба со двојно патент може да се целосно да се отвори лесно да пристапувате во вашиот таблет компјутер/лаптоп. 【ОТПОРЕН на ВОДА & ТЕНОК, ЛЕСЕН】лаптоп Briefcase ракав случај направен од високо-квалитет водоотпорен СТП ткаенини, што ја оневозможува вода и пареа ефикасно.Не грижете се за вашите лаптоп и додатоци јавните вода или дожд.Супер-тенок и лесен, тоа лесно може да се транспортира во друга торба, ранец или briefcase. 【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ЛАПТОП РАКАВ】Двете страни на лаптоп покрива може да се користи самостојно, прилагодување на вашиот лаптоп со свој уникатен стил.Се тенок лесно може да се транспортираат во друга торба, ранец или куферот.Оваа MCHENG заштитна лаптоп ракави изработена од високо-квалитетен водоотпорен СТП ткаенина штити вашиот лаптоп и модни додатоци од било несакани испакнатини,инциденти и чука, која може да го оштети вашиот уреди.

Главните карактеристики

Избор на клиент