.

.

Преносни 2 Тон Џек Стои Патување Off-Road Возила Поправка На Гуми Лифт Алатки Брзина

Преносни 2 Тон Џек Стои Патување Off-Road Возила Поправка На Гуми Лифт Алатки Брзина

DEN 867.60

Пристапност
Во достапна форма

Тешки челична конструкција.Подигање На Капацитетот : 2 Тон.Материјал : Q235 Челик;Минимална Висина : 10-4/5";Максимална Висина : 16-1/3".Пакетот Вклучува : 1 x Пар на Џек Стои.Ако имате било какви прашања, контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и нуди реши начин за вас.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде пет ѕвездички, ви благодариме!.Вовед : Опремување на вашиот off-road патувања со оваа згодна џек!Пар на 2 Тон Џек Стои карактеристики компактен и пренослив големина, погодно да се носат во вашиот мотор без преземањето премногу простор.Направени од високо квалитетен челик материјал, тоа е издржлив, рѓа-доказ и безбедно да се користи.Во ергономски ножици стил, тоа ви помага лесно да го подигнете вашиот мотор во итни случаи како што се менува flat гуми.Не двоумете се да се добие една!Карактеристики : 1. Сосема нов и висок quality2. Тешки челик construction3. Лесно да се operation4. Долго, две парче справи со спасува транспорт effort Specifications : 1. Подигање На Капацитетот : 2 Ton2. Боја : Red3. Материјал : Q235 Steel4. Минимална Висина : 10-4/5"5. Максимална Височина : 16-1/3"Пакетот Вклучува : 1 x Пар на Џек Стои.

Главните карактеристики

Избор на клиент