.

.

BQUBO Бебе Сонцето Шапка Широк Обод Лето Плажа Капи UPF 50+ Заштита од Сонце Деца Кофа Шапка Капа за Бебе Момче Девојче

BQUBO Бебе Сонцето Шапка Широк Обод Лето Плажа Капи UPF 50+ Заштита од Сонце Деца Кофа Шапка Капа за Бебе Момче

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Памук.Кука и Јамка затворање.Материјал : BQUBO Бебе Сонцето Шапка е направена од 100% памук, мазна и мека.Еластична памук ќе им овозможи на воздухот да циркулира, дише материјал чува бебето се излади,па малку еден останува среќен и удобен на целиот ден.Прилагодлив : На плажа шапка надворешниот гребенот со копчиња, капа на работ со flanging дизајниран, нежен копчето за прицврстување, исклучителна шик.Брадата рака помага да се осигура дека сонцето шапка одлуки безбедна одговара на ветрот.Функција : UPF 50+ Заштита од Сонце и екстра широк обод за целосна покриеност за да се заштити вашето мало дете главата, очите, ушите, носот, лицето, вратот од силна сончева светлина; Лесни, пати-во можност и лесен за чување, патување пријателски.Тоа е секогаш препорачливо носиш капа во сонцето бебиња повеќе ранливи, па капа која ќе остане на е од суштинско значење.Повод : Лето-мора да има кофа капа со копчиња се одличен додаток за деца години.Совршен за играње на плажа или во дворот, риболов, патување, кампување, пловењето и сл.Овие бебе сонцето капи може да биде дел од животот.Пакет : 1 шапка во вашиот парцела, 5 големини за вашиот избор, достапни во бебе и деца големини, ве молиме изберете вистинската големина пред да го купат.Боја : Ѕвезда Тексас | Големина : 2-4 T Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.BQUBO Бебе Сонцето Шапка е направена од 100% памук ИЛИ 100% полиестер, мека, пот-абсорбента и кожа-пријателски.Дише материјал чува бебето се излади, па малку еден останува среќен и удобен на целиот ден.Тоа е секогаш препорачливо носиш капа во сонцето бебиња повеќе ранливи, па капа која ќе остане на е од суштинско значење.Лето-мора да има кофа шапка со лак вратоврска е одличен додаток за деца години.Совршен за играње на плажа или во дворот, риболов, патуваат, кампување, пловењето и слично.Ова бебе сонцето шапка може да биде дел од вашата малку princesss живот да се заштити ~.

Главните карактеристики

Избор на клиент