.

.

BAIKUTOUAN Надевам дека Борбата Лек Унисекс Pullover Качулка Sweatpants 2 Парчиња Тренерки Поставува Joggers Sweatsuit

BAIKUTOUAN Надевам дека Борбата Лек Унисекс Pullover Качулка Sweatpants 2 Парчиња Тренерки Поставува Joggers

DEN 1934.40

Пристапност
Во достапна форма

100% Полиестер.Произведено во САД или Увезуваат.Овој спортски одговараат е направен од 100% полиестер платно.Овој спортски sweatsuit е направен од малку еластичен материјал, удобен за носење, пот-апсорпција и дише.На изработка е во ред, тоа не е лесно да се намали и не може да си дозволи топката, тоа е лесно да се грижи за секој ден, и може да се мијат со рака.Оваа секојдневна облека sweatsuit е дизајниран со удобно аспиратор со прилагодливи drawstring, која е многу погодна за чување на вашиот шеф топло во ладно сезона; на sweatpants со прилагодливи drawstring, може да се прилагоди на големината.Покриени еластична корселе одговара на вашиот половината совршено, што ќе ви овозможи да се чувствуваат удобно за време на вежбање.Нашите спортски sweatsuit имаат различни DIY модели за да изберете од.Тие покажуваат младешки личност и се погодни за сите видови на модата.Стилови се класичен и безвременски.Тоа е многу добар избор за да ги купат како Божиќ подароци.Овој спортски sweatshirt има парична казна изработка и е многу погодна за отворен спортски или со секојдневно носење во пролет, есен и зима.Рака мие ќе биде подобро.Ве молиме прочитајте ја големината на табелата на левата внимателно пред купување.Ако наидат на проблеми во текот на процесот на купување, ве молиме контактирајте не директно, и нашата служба за корисници ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ако ви треба овој производ итно, ве молиме изберете забрзана испорака на услугата.

Главните карактеристики

Избор на клиент