.

.

3/8in. #4-40 Филипс рамна глава на Машина завртки Нерѓосувачки челик 18-8/304 100 Компјутери

3/8in. 4-40 Филипс рамна глава на Машина завртки Нерѓосувачки челик 18-8/304 100 Компјутери

DEN 421.92

Пристапност
Во достапна форма

СОВРШЕН СИЛА.Одлично да се има време работат со лим средина.Погодна за внатрешна и надворешна употреба.РЃА ОТПОРНИ.Метал состав, обезбедува одлична отпорни на корозија школка за долго-траен ефективни fastener во лоши средини како висока температура, ладното време и висока влажност области.Сврзувачки елементи за генерална употреба.Голема наменети за рачно и автоматско нарезници.ХАРДВЕР за ПОЛНЕЊЕ е сигурен и издржлив и се користи во многу апликации.Тие се широко се користи во различни индустрии како што се градежништвото, производство, инженеринг, монтажа и така натаму.Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи за многу апликации низ дома, фарма, бизнис, или во автомобилската индустрија.НАЈДОБРО РЕШЕНИЕ НА ПОПРАВКА РАБОТА!Голема залиха на метрички хардвер ви овозможува да се купи гром завртка асортиман, подлошки, навртки, завртки за дрво, замена на делови, креветчето хардвер или хексадецимален орев поставите достапни во различни стилови и материјали.Во каталогот, ќе се нудат различни орев и гром комплет, пластична капа за подлошки, завртки за третираат дрво, метрички сврзувачки елементи на различни стандарди, форми, во зависност од спецификите на користење на модели за метрички навој сет.Мерката хардвер колекции прикажани во асортиманот се најдат примена во областа на изградба на метални конструкции, во градежната индустрија, во машинството, во областа на поправка и реставрација работи.Сите наши ореви и завртки направени од корозија заштитени челик.Сите метрички хардвер асортиман презентирани во fastener продавница е во согласност со прифатените норми и одобрени за употреба.Квалитетот на гром комплет, ѕвезда главата завртки, хексадецимален завртки возачот организаторите покажуваат значителна сила и висока отпорност на абење.НИЕ СМЕ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ ОРИЕНТИРАНА КОМПАНИЈА и сакате да се обезбеди најдобар квалитет на производот, услугата и цена е можно.

Главните карактеристики

Избор на клиент