.

.

Лабораториска Опрема 22 Компјутери Ноќта На Вештерките Крв Торба Пијат Сад Партија Плазма Пијат Торба Првенство Сет

Лабораториска Опрема 22 Компјутери Ноќта На Вештерките Крв Торба Пијат Сад Партија Плазма Пијат Торба Првенство

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Око - фаќање на изглед и издржливост може да донесе вашите деца повеќе забава.Погоден за пополнување сок, сок, итн.Направени од премиум материјалот, тоа и лесни лесно да се носат.Се применува на повеќе наврати, совршен за куќа, партии, барови, итн.Мора да се има реквизити за задржување на ноќта на Вештерките партија.Опис Оваа точка е посебен крв торба за деца употреба во ноќта на Вештерките.Направени од премиум материјал, безбедно, еколошки и издржливи.Погоден за пополнување сок, сок, итн.Тоа дефинитивно повеќе забава на вашите деца во ноќта на Вештерките партија.Карактеристики - Боја : Избрани Боја.- Материјал : Пластика.- Големина : Околу 17. 50 X10. 00 X1. 50cm/ 6. 88 X3. 93 X0. 59in.-.Направени од премиум материјалот, тоа и лесни лесно да се носат.- Око - фаќање на изглед и издржливост може да донесе вашите деца повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент