.

.

Свети Патрик Ден Shamrock Placemats Сет од 4, Водоотпорен Среќа Детелина Маса Душеци за Кујна, Отпорни на Топлина Цвеќиња, Лисја Зелени Бели Ленти Јадење Душеци за Табела Пар

Свети Патрик Ден Shamrock Placemats Сет од 4, Водоотпорен Среќа Детелина Маса Душеци за Кујна, Отпорни на Топлина

DEN 300.24

Пристапност
Во достапна форма

СВЕТИ ПАТРИК ДЕН КУЈНСКИ СЕТ : Нашите Свети Патрик Ден placemats сет од 4 се осврнам на изработка и извонредна Свети Патрик елементи, кои ќе им даде на вашиот вечера силна фестивалска атмосфера, што се користи за дома декор, надворешна пикник, СКАРА и ресторан како еден убав подарок за вашето семејство и пријатели.ВОДООТПОРНИ И ОТПОРНИ на ТОПЛИНА : Нашата Shamrock маса душеци е двоен слој ткаенина, имаат високо ефикасна топлинска изолација и за спречување на гребење, кој може да се заштити вашата трпезариска маса добро.Што повеќе, овој водоотпорен детелина placemat сетови да се заштитите од вода дамки и вода, така што ќе можат да уживаат во вашата храна среќно.ЗДРАВ МАТЕРИЈАЛ : Нашата 4 парчиња Св. Патрик јадење душеци се направени од високо-квалитетен водоотпорен памук полиестер, која е безбедна, без мирис, удобно.Покрај тоа, материјалот е отпорни на дамки, е мека и издржливи на допир и се користи.Модерни и практични, најдобри кујна избор.ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ : перат зелена бели Ленти место душеци затворен сетови 4 парчиња вклучени, и секој placemat е 12 x 18 инчи.Зелена цвеќиња табела placemats се со рака-пораби заврши рабови, кој е издржлив за да го користите и практично да се свитка и продавница.ЛЕСНО ДА се ГРИЖИ : Нашата 4 Ирски среќа placemats донесе еднострана HD печатење, кој гарантира чистотата на бојата.Едноставно ги со сапун, вода и мека сунѓерот/платно, вие никогаш не ќе мора да се грижите, на placemats сет за трпезариска маса секогаш ќе се чувствуваат и да изгледаат како нова!.Нашите St Patricks Ден placemats сет од 4 се осврнам на изработка и извонредна St Patricks елементи, кои ќе им даде на вашиот вечера силна фестивалска атмосфера, што се користи за дома декор, надворешна пикник, СКАРА и ресторан како еден убав подарок за вашето семејство и пријатели.Лесен за чистење : Нашата 4 Ирски среќа placemats донесе еднострана HD печатење, кој гарантира чистотата на бојата.Едноставно ги со сапун, вода и мека сунѓерот/платно, никогаш не ќе мора да се грижите, на placemats сет за трпезариска маса секогаш ќе се чувствуваат и да изгледаат како нова!.

Главните карактеристики

Избор на клиент