.

.

Liaosax Момче Облека Организатор Црно и Бело Животно Облека Торба Жените 70 X 50 X 28 см Ватенка Bedspread Перница Багаж се Движат Tote Облека Плакарот Складирање Организатор

Liaosax Момче Облека Организатор Црно и Бело Животно Облека Торба Жените 70 X 50 X 28 см Ватенка Bedspread Перница

DEN 974.40

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : Материјал : Најлон fabric Dimensions : 70 x 50 x 28 см / 27.Откако исполнет, тие лесно се вклопуваат на полиците, оџакот на врвот на едни со други за да се зголеми просторот.【2 НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПАТЕНТИТЕ】Опремени со 2 нерѓосувачки челик патентите кои се тешко да да биде прекината.Засилен шевовите се спроведува за дополнителна сила, товарот капацитет е двојно поголема.【РАЗНОВРСНА СКЛАДИРАЊЕ】, нека Не се ограничени плакарот простор cramp вашиот стил!Продавница надвор од сезона или често користени предмети со леснотија.И патент со двојно желка која дозволува лесно да се слајд по затворањето кога е во употреба, без оглед на тоа колку е полна торба е.Се чистат со влажна крпа, и се исуши.Забелешка : Не Се Мијат.Пакет Содржина : 1 Пакет за Складирање Bag Features : 【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】На underbed складирање торба мерки 70 x 50 x 28 см / 27.【СИЛНА РАЧКИ】На утешителот складирање торба карактеристики две страни се справува да се направи тоа практично да се носи од едно место до друго.Облеката организатор капацитет е голем која е пространа за вашиот утешители, ќебиња, перници, кадифен играчки, јакни или други облека. ★Високо-квалитетни Материјали - Направен од високо-квалитет најлон ткаенина што ја промовира вентилација и заштитува вашите зачувани статии од влага и прашина. ★Силна Рачки - На утешителот складирање торба карактеристики две страни се справува да се направи тоа практично да се носи од едно место до друго.Вие не треба да се грижите за вашиот утешителот или облека добивање mildew. ★Здрав Патент - Опремени со нерѓосувачки челик патентите кои се тешко да се скршени, и може да се користи за подолг период на време, во прилог, дво-насочно патентите ви овозможи лесно да го лизгачот по затворањето кога е во употреба.Облеката организатор капацитет е 90 L која е пространа за вашиот утешители, ќебиња, перници, кадифен играчки, јакни или други облека.★Голем Капацитет - На underbed складирање торба мерки 70 x 50 x 28 см / 27.

Главните карактеристики

Избор на клиент