.

.

Маникир Поставена Помине Clippers Одговараат На 4-Парче Помине Clippers Помине Ножици Пати Торба-Убавина Нокти Нокти Датотека Алатка Педикир Поставите Помине Kit (Боја Клас?

Маникир Поставена Помине Clippers Одговараат На 4-Парче Помине Clippers Помине Ножици Пати Торба-Убавина Нокти

DEN 933.60

Пристапност
Во достапна форма

Заврши алатки : ноктите clippers сет содржи 4 нерѓосувачки челик алатки (ножици, ноктите clippers, уво зема, итн.).Високо-квалитетен материјал : 100% сосема нов, високо-квалитетни и многу издржливи, по можност од не ' рѓосувачки челик, направени од страна внимателни сечење, полирање, electroplating и други процеси.Улога : да ви помогне да се намали и да се изедначи на работ или на површината на ноктите.Може да се реши на лицето проблеми и трим веѓите.Преносни : Сите убавина колекции се пакуваат во мали СТП кожна торба која е лесно да се носат, со класичен изглед и издржливи.Мала направа, погоден за патување и секојдневна употреба.А унисекс подарок : ноктите грижа алатки се погодни за мажите и жените.Ова е совршен подарок или дневни изненадување подарок за семејството и пријателите.Тип на производ : Ноктите Clipper Set Material : Нерѓосувачки steel Weight : за 230g Color : црна, кафеава, blue Quantity : 4 Features : криви на работ, висока цврстина, отпорност на resistancenote : 1. Пред купување, ве молиме проверете боја и големина.2. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.3. Поради различни монитори, ве молиме имајте во предвид дека може да има мала боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, грешка е 1-3 cm, ве молиме овозможи, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.6. Добредојдени да ги споделат и повратни информации да ви обезбеди подобри услуги и производи.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца, логистика, општо земено, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, а се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.Тоа е неверојатен подарок за вашето семејство или пријатели.

Главните карактеристики

Избор на клиент