.

.

Лук Прес - Дробилката Машина Минсер со Складирање Сад, Погоден за Лук Ореви Кикирики, основна Алатка за Излети со Четка за Чистење, Лесно да се Чисти и машина за миењ?

Лук Прес - Дробилката Машина Минсер со Складирање Сад, Погоден за Лук Ореви Кикирики, основна Алатка за Излети

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

????Премиум Квалитет Се : рачни хеликоптер се направени од Храна одделение nontoxic пластика.Остри нерѓосувачки челични ножеви се брза да се исецка и mince.Садот е BPA слободно и безбедно за содржат храна.Може да се направи храна за вашето бебе.Без електрична енергија се потребни. ????БЕЗБЕДНО ДА се КОРИСТИ : Едноставно шамар на зеленчук хеликоптер да се дојде брзо сечкање на лук и кромид во секунди, не повеќе добивање повредени со допирање на ножеви. ????Лесно & Погодно : Ова брзо прирачник храна хеликоптер ќе ви помогне да се намали лук, морков, зеленчук и ореви.На лук хеликоптер ќе те спаси многу време во кујната.На оваа страна се повлече хеликоптер не само рифови ѓумбир и бибер, но, исто така, може да биде како минсер и мелница да mince boneless месо и сирење. ????Простор за Заштеда на енергија & Преносни : Компактен и лесен за чување.Мини упатство храна хеликоптер има предности на едноставна структура, економија, practicability, компактен волумен и погодност. 170 ML капацитет е добро за мали кујни, кампување, патување и RV. ????100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Купи тоа СЕГА!Ако постои какво било прашање што го прави да се чувствува непријатно за нашиот производ, ние ви ветувам 100% пари наплата.Оваа автоматско хеликоптер е совршен подарок за сите прилики.Совршен за мајки, професионални готвачи, готвачи, здрави-свесни поединци, храна ентузијасти слично.Тоа е лесно да се чисти и машина за миење садови безбедно.Издржлив Материјал Enhanced presser обезбедува долго производ користите време.Конкавна Дизајн и Поефикасно Конкавна маска ви помага потпора на храна хеликоптер полесно и прави сечкање со леснотија.Со посебна внатрешна нож, секоја шлаканица е еднаква на 6 пати сечење, заштеда на повеќе од вашето време.

Главните карактеристики

Избор на клиент