.

.

ITBEBE Злато Позлатен 100 Парчиња Крајот Помине Низ RJ45 Cat5 Cat5e Конектор со itbebe (Cat5/5e 100 Парчиња)

ITBEBE Злато Позлатен 100 Парчиња Крајот Помине Низ RJ45 Cat5 Cat5e Конектор со itbebe (Cat5/5e 100 Парчиња)

DEN 743.76

Пристапност
Во достапна форма

✅ 100 ПАРЧЕ СЕТ на Cat5e помине преку приклучоци нека ви се направи ethernet кабли во сопствени должини без кршење на банката.Нашите конектори работа со речиси секој модел од помине низ crimper алатка и 24 AWG кабел.Дизајниран да работи со двете ЗАРОБЕНИ и ЦВРСТИ CAT5/5e-Кабел. ✅ ПОМИНЕ-ПРЕКУ ДИЗАЈН поедноставува сите отпуштања како жици се вметнува низ приклучок и од другата страна.Оваа фрустрација-бесплатно во 1 парче plug места кабел јакни цврсто за брзо crimps и врски. ✅ Го ПОДОБРУВА СИГНАЛ ИНТЕГРИТЕТ и јасност со намалување на растојанието помеѓу жица пресврти и контакти.На разноврсна ITBEBE RJ45 Конектори се соодветни и во согласност со сите Кат 3, 5 и 5e податоци мрежи. ✅ НАМАЛУВА ОТПАД, со тоа што низа верификација полесно.Транспарентен RJ45 приклучок ви овозможи да се идентификуваат жица секвенца, елиминирање на отпад и несоодветна crimps. ✅ 90 ДЕН ПАРИТЕ НАЗАД ГАРАНЦИЈА се грижи за вашето задоволство.Ако не се воодушевени со едноставност и квалитетот на нашите Cat5e конектори, ги вратат за 100% наплата на вашите куповна цена.Без прашања праша.

Главните карактеристики

Избор на клиент