.

.

ChgImposs 1/2 месо тело 45 Степен Заклучување Митра Рутер Малку, 3/4 Берза Заеднички Рутер Малку, Машини за Tenon Мелење Машина Алатка за Дупчење Мелничката за Дрво Јаглероден

ChgImposs 1/2 месо тело 45 Степен Заклучување Митра Рутер Малку, 3/4 Берза Заеднички Рутер Малку, Машини за

DEN 359.04

Пристапност
Во достапна форма

Едноставна конструкција, убаво операција; Со добри мелничката, сечење перформанси, обезбеди висока ефикасност.Висока цврстина, отпорност на свиткување со долг животен пат.Цврст челик, прекалени тела со анти провизиите дизајн.Секачи за парче без проблеми во парк за производство на чиста, splinter слободни.Со користење на рачно производство на фиока или други дрво, нуди многу погодности за вашата дневна.Може да се намали и engrave многу различни видови на материјали, вклучувајќи и цврсто дрво, густина одбори, МЕДИЈАПАН, иверица, треска, и повеќе.НЕ сечење метал и не-дрвени материјали, како што се : челик, железо, песок, стакло, бетон, гипс картон, итн.Материјал : 45#Јаглероден Челик Површина Третман : Полирање месо тело Облик : Тркалезна Количина : 1 Користете : за Дупчење Дрво DIY Материјали : Дрво месо тело со дијаметар : 1/2" Употреба : 45 степени на спојување Обработка на дрво одбор дебелина : 12.7-19mm Место на Примена : Дрво Производ Тежина : 152 G / 5.36 Унци Производ Димензии (L*W*H) : 52*51*51 ММ / 2.05*2.01*2.01 Инчи Пакет се Вклучуваат : 1 x Рутер Малку.

Главните карактеристики

Избор на клиент