.

.

Spigen Тежок Оклоп [Екстремни Заштита Техника] Наменета за iPhone 12 Мини Случај (2020) - Црвена

Spigen Тежок Оклоп [Екстремни Заштита Техника] Наменета за iPhone 12 Мини Случај (2020) - Црвена

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Новото пена технологија за екстра слој на шок отпор.Комбинација на TPU и Поликарбонат за двојна заштита од паѓање и гребење.Засилен потпирач со покрена усните за заштита на екран и камера.Уверение [МИЛИ-STD 810 G-516.6] заштита и Воздух Перница Технологија за анти-шок заштита.i Phone 12 Мини Случај Компатибилен со i Phone 12 Мини (2020).

Главните карактеристики

Избор на клиент