.

.

Ardell Помине Addict Премиум Вештачки Нокти Во Собата, Голи Jeweled

Ardell Помине Addict Премиум Вештачки Нокти Во Собата, Голи Jeweled

DEN 336.00

Пристапност
Во достапна форма

ЛУКСУЗНИ НОКТИ ДИЗАЈНИРАН од СТРАНА на ДОБРИТЕ : Украсени со исклучителна накит и уметнички ефекти од про помине уметници, овие луксузни дизајниран заврши сигурно ќе стане вашиот следен фасцинација.За крајната фиксација, овие модерни вештачки нокти уметност остане заклучен на природни нокти за долги часови во канцеларија да глам ноќи на градот.Голем за двете професионални помине специјалист и помине уметност ентузијаст.Совршен за нокти салони и DIY помине уметност дома.JEWELED УБАВИНИ ЗА ДЕКОРАЦИЈА на ВАШИТЕ НОКТИ : прекрасни голи бои изгледаат никогаш не излегува на стил, а особено неконтролираното денес во светот на модата.Тоа е, исто така, вистина, со нокти!Заврши шик и елегантен изглед со овие беж пенливи вештачки нокти и поттик за малку класа во вашата облека.Вие никогаш не ќе одат во ред со носење на кожата на ѕвонење!Како што секогаш велат дека, кога се двоумите, носат голи бои.ЗАВРШИ ВЕШТАЧКИ НОКТИ СЕТ : Сè што ви треба за прекрасни нокти во комплет!Вклучува 24 нокти во среден и на долг големини, бадем, ковчег, и squoval форми, па можете да се прилагодите и ремикс на вашата опсесија-достоен manis било кој начин сакате!Ова доаѓа со професионална лепак, нокти датотека, и cuticle се држиме за експерт на ниво на примена.Направени од високо-квалитетни материјали - со гордост се направени во САД.БРЗО И ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНУВААТ : Каже збогум на оштетени, smudging лак, и бавно суво време!Лесен за користење и примена.Одберете лажни нокти кои одговараат на вашите природни нокти, нанесете тенок слој на професионални лепак, место помине совет текот на природни нокти и држете се цврсто за 10-15 секунди.Ќе се постави да одат во помалку од 5 минути!Изберете, притиснете, и да се обезбеди прекрасни лажни нокти во еден момент со Ardell Помине Addict Премиум Вештачки Нокти во Собата.ИНСТАНТ MANI РЕМЕК-дело : зошто жените сакаат притиснете на ноктите со Ardell Помине Addict Премиум Вештачки Нокти во Собата.Уживајте во уникатен стил на пред-украсени вештачки нокти за размена на инстант став.Притиснете на вашиот лажни ноктите да карпа актовите со став!Златен сјај ноктите и jeweled adornments embolden овие беж убавини за совршен #nailfie!.

Главните карактеристики

Избор на клиент