.

.

7 инчен зголеми резба професионални коса ножици Јапонија 440C фризерски ножици

7 инчен зголеми резба професионални коса ножици Јапонија 440C фризерски ножици

DEN 384.00

Пристапност
Во достапна форма

Обично во рок од 15 дена ќе бидат послужени.Ако не е, ве молиме контактирајте ме.Ве молиме контактирајте ме ако имате било какви прашања.Удобно Прст Почива, и погодна за Barbers.Удобно Прст Почива, и погодна за Barbers Доаѓа во убава блистер-пакет за пакување.Совршен за kinki. 100 проценти од не ' рѓосувачки челик за висок квалитет и трајност.добредојдовте!! Нафта е забрането да се транспортира со авион, Па јас ќе го извади !Големина 7 инчен јапонија врвот 440 C челик Материјал, 62 HRC Цврстина професионални салон коса ножици, продавачот ќ користите e-mail за да пакување тоа, па ве молиме да не грижете штета на продавачот слободни нудат висок квалитет на Фризер торба,не е лош квалитет торба Оригинални познат бренд и многу висок квалитет Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот Површината позлата полирање процес, отпорност на абење остар нож ,брзо сечење.

Главните карактеристики

Избор на клиент