.

.

Duravit 920400004 0920400004 Оџакот 3, Цистерна, Механизам, Дното на Снабдување, Het/Gb, Бела казанчето, 14.63 x 15.38 x 7.13

Duravit 920400004 0920400004 Оџакот 3, Цистерна, Механизам, Дното на Снабдување, Het/Gb, Бела казанчето, 14.63

DEN 3139.20

Пристапност
Во достапна форма

Со единствена рамна механизам.Со страна лост. 3 инчен flapper вентил.Долниот лев агол на Снабдување.Опис на производот иновативни впечаток со оглед продолжува во рамките на дизајн на тоалет и мијалник : станот седиштето & маска, која е достапна со и без мека-затворање на системот, е око-фаќање.Ѕид-монтирани и самостојна Тоалети, исто така може да биде комбинирана со туш-тоалет седиште sensowash® durastyle од starck.Керамика и седиште се спојуваат во една хармонична, домот единица.Од Производителот На Магацинот 3 опсег е и останува мерка на сите нешта кога станува збор за дизајн, различни и цена.Дури и повеќе врвен квалитет од Оџакот на голема вредност : нема сомнение дека, со Магацинот 3 опсег на керамика, Duravit е револуција на санитарните светот.Магацинот 3 носи дизајн на еден сегмент каде што беше еднаш еден недопрени концепт со широк спектар на производи кои ги задоволуваат сите потреби и вкусови.И – опсег обезбедува подобра вредност за пари отколку кога било досега.Со повеќе од 50 модели и 64 варијанти, Магацинот 3 е една од Duravit е најобемно бања се движи.Значи, тоа само се чини право дека опсегот што нуди толку многу се бара свој брошура за да ги илустрира неговите бројни апликации, примери и препораки.

Главните карактеристики

Избор на клиент