.

.

Xirfuni Широк Устата Хрчак Дрвени Храната Сад, Погодно за Мали Миленичиња Хранење Сад со Заптивка Орев за Златна Мечка за Малку

Xirfuni Широк Устата Хрчак Дрвени Храната Сад, Погодно за Мали Миленичиња Хранење Сад со Заптивка Орев за Златна

DEN 856.80

Пристапност
Во достапна форма

Внимателен дизајн, ви овозможува да го инсталирате на страната на кафез, што го прави полесно за домашни миленици да се јаде и пие.Погоден за мали миленичиња како што хрчаци, гвинеја свињи и златна мечки, исто така погоден за птици како што се мали папагали.Изработени од природен дрвен материјал, тоа не е штетно за здравјето на домашните миленици може да се користат со доверба.На дрвени храната сад се издржливи и безбедни, не е лесно да се оштети, погоден за долгорочна употреба.Тоа е многу погодно за вас за да додадете храна со широка уста дизајн, лесен за употреба и уникатен.

Главните карактеристики

Избор на клиент