.

.

Supzone Цреша Ѕид Налепница Јапонски Сакура Ѕид Decal Розова Цвет Гранка и Пеперутка Ѕид Оркестарот DIY Винил Mural Уметност за Спалната соба Дневна Соба Канцеларија Тросед?

Supzone Цреша Ѕид Налепница Јапонски Сакура Ѕид Decal Розова Цвет Гранка и Пеперутка Ѕид Оркестарот DIY Винил

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Безбедност за Семејствата : Цреша ѕид decals се изработени од еко-пријателски винил, мастила и лепило, содржат не-токсични и се мирис слободни, чување на вашите семејства далеку од хемикалии се штетни.Одликувајќи се со две цветни гранки со розова цутот на црешни, розова ливчиња и шарени пеперутки расфрлани низ гранките.Кора и се Држи Лесно : Тоа може да се залепи на било мазни површини, ѕидови, мебел, плочки, огледала и прозорци, обновливи без да остават штета или остатоци.Доаѓа во 2 лист, лист големина : 11.8" × 35.4" (30 × 90cm); упатување заврши големина : 43.3" × 47.2"(110 × 120cm).Идеален за да ги красат вашата спална соба или дневна соба.Ако не сте задоволни со купување или имате било какви прашања во врска со паста, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Главните карактеристики

Избор на клиент