.

.

VioletLisa Компатибилен со Екипажот Кабината 4 од Страна на Чекор Nerf Лентата за Трчање Одбор Хром 51771PM

VioletLisa Компатибилен со Екипажот Кабината 4 од Страна на Чекор Nerf Лентата за Трчање Одбор Хром 51771PM

DEN 909.60

Пристапност
Во достапна форма

КАРАКТЕРИСТИКИ : 2 X Полиран не ' Рѓосувачки Челик Nerf Чекор Барови; Монтажа голема Заграда; Хардвер како што е Прикажано на Сликата Погоре.Белешки : Fitment : ве Молиме проверете Fitment Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето возило пред да го купите!; Професионалната Инсталација е Препорачливо; Инсталација Настава НЕ е Вклучена.Дел# : 51771 PM.Состојба : 100% нов во фабрика оригиналниот пакет.Никогаш не смее да биде инсталиран или се користи.Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди.Fitment Please проверете Fitment Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето возило пред да го купите!Position Placement на Возило : Предни, Задни, Лево, Right Specification Style : Овална Tubing Width : 4"Condition100% ново во фабрика оригиналниот пакет.Никогаш не смее да биде инсталиран или се користи.Item_Offered WHAT Е ВО ПАКЕТ : ; 2 X Полиран не ' Рѓосувачки Челик Nerf Чекор Барови; Монтажа голема Заграда; Хардвер како што е Прикажано на Сликата Погоре; Белешки;Material Materials : Нерѓосувачки Челик / ABS Plastic Product Description FEATURES100% New Professional Инсталацијата е Многу Recommended Installation Настава НЕ е Included Surface Finish Polished Color Chrome.

Главните карактеристики

Избор на клиент