.

.

LLLD Одговараат на Рек Камериер Стои со Стабилна Тешки База Одговараат Камериер Рек Облека Стои со Вратоврска & Појас Кука Лесно да се Соберат (Големина : 43115cm)

LLLD Одговараат на Рек Камериер Стои со Стабилна Тешки База Одговараат Камериер Рек Облека Стои со Вратоврска

DEN 11804.16

Пристапност
Во достапна форма

Одговараат на Камериер Стојат : Дизајниран со професионалци во умот, обезбедува доволно простор за да се организираат и да се подготви совршен моќ одговараат или вообичаена облека, без да се грижите за последна минута брчки или несакани набори.Совршено Координирани : сите-во-едно од суштинско значење за прошетка во плакари или спални соби.Слободен стои багажник карактеристики на contoured јакна, кошула и палто закачалка со предна панталони / панталоните ги бар.Топ Essentials : Екстра мазна contoured лента на врвот на drape преку врски, bowties, ремени, шалови, капи, или часовници, па лесно можете да се визуелизира и координирање на совршен изглед.Димензии : 43*115cm.Материјал : Дрво.Собранието е потребно, алатки и хардвер вклучени.Монтажа и Одржување : Многу лесно да се соберат сите хардвер и алатки вклучени.Едноставен за чистење и одржување, ги чистат со влажна крпа.Ние се стремиме во изработка на предмети за домаќинството кои може да ви помогнат во организирањето на вашата кујна, спална соба, бања и многу повеќе!Нашите производи се направени со супериорен материјали и внимание на детали.Производ Големина : 43*115cm Color : Како Слики Shownwith фитинг закачалка,Вратоврска ви Благодариме за вашиот understanding2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква од реалниот објект; ве Молиме да земете во реалниот како стандард.

Главните карактеристики

Избор на клиент