.

.

Amdsoc Ecycling Recycle Bin Кантите за Кујна со Кеси за Отпадоци Фиоки Прегради за Кујна, Канцеларија, Дома,42L

Amdsoc Ecycling Recycle Bin Кантите за Кујна со Кеси за Отпадоци Фиоки Прегради за Кујна, Канцеларија, Дома,42L

DEN 3282.48

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : лесен pop-up со еден клик, да завршам со еден клик, затворање на мирис, куќи складирање чанти и додатоци со некоја фиока, поделбата плоча е пренослив.Големина : цврстата структура со фиксна макара база.Големина : 32x 40x 36cm/32x40x75cm/85cm x40cmx32cm.Дизајн : убава и исто така да се погледне во компактен дизајн и PP материјал, го носи во кујна и домот, на канцелариски простор.Рециклирање : Кога простор се зголемува ќе се подобри управувањето на waste.By две различни оддели и одделни ѓубре, генерален ѓубре, сега стакло и пластика, а рециклираат материјал може да биде лесно да се одвојат.Услуги : ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа, Доколку имате било какви прашања.спецификација : Мал : 32x 40x 36cm капацитет : 30 LM големина : 32x40x75cm Капацитет : 42 LL големина : 32x40x85cm Капацитет : 45 LMaterial : PPNote : Поради разликата на прилагодување на светлината и на екранот, бојата на производот може да се разликува од фото малку.Ве молиме да им овозможи на мала разлика во големината поради разликите во прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Small:
32x 40x 36cm capacity
M size:
32x40x75cm Capacity
L size:
32x40x85cm Capacity
Material:
PP
Due to the difference of the setting of the light and the screen, the color of the product may differ from photo slightly. :
Please to allow the slight difference in size due to differences in manual measurement. :
Избор на клиент