.

.

Бела 3001Y Платно Младите Џерси Кратки Ракави, T-Shirt

Бела 3001Y Платно Младите Џерси Кратки Ракави, T-Shirt

DEN 157.92

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Овој младински tee се вклопува како и сакаше омилен, кој во екипажот вратот, кратки ракави и супериорен Airlume чешлани и прстен-откачи памук, кој дејствува како празно платно за печатење.Понудени во виножито на цврсти и неонски бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент