.

.

NUOLUX Фризура Фризерски Кејп Крпа Престилка Косата Кејп Салон Опрема Со Копчиња и Фризура Алатки за Дизајн

NUOLUX Фризура Фризерски Кејп Крпа Престилка Косата Кејп Салон Опрема Со Копчиња и Фризура Алатки за Дизајн

DEN 335.52

Пристапност
Во достапна форма

Прилагодливи вратот рака, погодни за било која големина.Посебна и интересна фризура алатки за дизајн.Погоден за фризерски за коса, боја, перм и повеќе.Заштита на вашата облека и кожа од коса боја за коса, перм и други производи коса.Description This парче од фризерски кејп е дефинитивно потребата за салон или DIY употреба.Фризурата алатки за дизајн го прави него посебен и интересни престилка.Копчето на вратот е buckled и вратот рака е прилагодлив што го прави погоден за која било големина.Карактеристики - Боја : Како на сликата покажува.- Материјали : Најлон.- Големина : Прибл.148 x 120 x 1 cm / 58.27 x 47.24 x 0.39 инчен (L x W x H).- Прилагодливи вратот рака, погодни за било која големина.- Посебна и интересна фризура алатки за дизајн.- Погоден за фризерски за коса, боја, перм и повеќе.- Заштита на вашата облека и кожа од коса боја за коса, перм и други производи коса.Пакет Including1 x Фризура Фризерски Кејп Крпа Престилка Косата Кејп Салон Опрема Со Копчиња и Фризура Алатки за Дизајн.

Главните карактеристики

Избор на клиент