.

.

ZXCVASDF 8-во Selfie Прстен Светлина со Мобилен Телефон Носителот Стојат, 360° Ротирачки Dimmable LED Осветлување со Флексибилни Раце, за Live Stream Шминка Снимање на Видео

ZXCVASDF 8-во Selfie Прстен Светлина со Мобилен Телефон Носителот Стојат, 360° Ротирачки Dimmable LED Осветлување

DEN 2423.28

Пристапност
Во достапна форма

✔ Издржливи – квалитет силна материјал за долговечност/стабилност.✔ Мултифункционален – работи и како фотографија прстен светлина и табела светилка, или дури и moonlights.Производ Details Product име : Dimmable Прстен Light Power Набавка : USB Powered Material : ABS, Metal Size : Дијаметар од 8 Inch3 Светлина Начини : Ладна Светлина, Природна Светлина, Топло Light Dimming Опсег : 1%-100% температура на Бојата : 3200 K-5500 KPacking Листа : 1 ПРЕДВОДЕНА прстен light1 USB напојување cord1 2-во-1 bracket Note : 1.Совршена Алатка за Светло До Вашиот Живот!✔ Рака Слободно – стегач за на маса/биро/кревет и ротирање секој агол, да се ослободи вашите раце. Проектот може да биде малку поинаков од слика се должи на екранот на светлата и да се прикажува.★3 x 10 Светлината Прилагодувања : Прстен светлина со штанд карактеристики 8 инчи LED светло, прави дека нема повеќе сенки или темни дамки на лицето; има 3 бои и 10 нивоа на осветленост дека можете лесно може да се прилагоди за да одговара на вашите потреби, помагање направи вашиот видео/фото добар квалитет и додадете добро осветлување карактеристика на тоа.✔ Гума Перница Менгеме - против пролизгување/анти-шок за стабилност и ја заштитува вашата работна маса или на маса.Се прилагоди на секој агол, (со лицето надолу, портрет и пејсаж) за да ослободите вашите раце за live stream, во живо животи Шоу, Selfie или видео разговор, или едноставно работи како биро tabletop светилка.

Главните карактеристики

Избор на клиент