.

.

HXR Прирачник Staplers Биро Staplers Тешки Staplers Преносни Трајни Десктоп Спојувач Канцелариски Материјали Десктоп Додатоци Прирачник Staplers Удобен и Практичен Прирачник Staplers

HXR Прирачник Staplers Биро Staplers Тешки Staplers Преносни Трајни Десктоп Спојувач Канцелариски Материјали

DEN 1828.80

Пристапност
Во достапна форма

Се движат владетел рамка и назад за да ја прилагодите хартија длабочина од 0-73mm.Голем број на обврзувачки режими, телото е опремен со важечките игла стандарди, што е удобен и практичен.Метал спреј бои зафат, дизајн на каросерија, труд-за заштеда на енергија и практични, удобно да се одржи.Не се лизга на дното, стабилна тело, не е лесно да се тресат, спречите случајно да падне.Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со високо-квалитетни производи.Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Одговараат за дом, училиште, канцеларија снабдување staplers и staples.Хартија длабочина : 73mm Number на staples : помала или еднаква на 100prompt : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.Поради прирачник за мерење, грешка од 0-5cm ќе се случи.2. Со исклучок на предмети, освен спојувач прикажани во производот фотографии.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има голем број на производи за вашиот референца.

Главните карактеристики

Избор на клиент