.

.

Леново Chromebook C340 2-во-1-само 11,6 Допир HD - Celeron N4000-4GB - 32GB eMMC - Сива

Леново Chromebook C340 2-во-1-само 11,6 Допир HD - Celeron N4000-4GB - 32GB eMMC - Сива

DEN 4200.00

Пристапност
Во достапна форма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Еден од плаќање на услуги ќе се применува. $10 за да се поправи или $29 да го замени вашиот телефон. . Само 11,6" 10-точка multitouch екран Типичен 1366 x 768 HD резолуција.IPS технологија за широк агли на гледање.Енергетски-ефикасни LED светлото., Intel Celeron процесор N4000. 32 GB e MMC флеш меморија, 4 GB системската меморија за основните мултитаскинг. 360 флип-и-пати дизајн, Вграден во облак поддршка, Intel UHD Графика 600. Следната Генерација на Intel Безжична-AC конективност, Изградена-во медиумите читателот за едноставна слика за пренос, 2x USB 3.0 Тип, 2x USB 3.1 Тип В, 1x приклучок за Слушалки/микрофон комбо џек.Хром оперативен СИСТЕМ, Тежи 2.65 lbs, Платина Сива.Леново Chromebook C340 2-во-1-само 11,6" Допир HD - Celeron N4000-4 GB - 32 GB e MMC - Сива боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент