.

.

Спајс Туш Навивам Стил 180ml (6.08 Fl.мл) со Arimino

Спајс Туш Навивам Стил 180ml (6.08 Fl.мл) со Arimino

DEN 468.00

Пристапност
Во достапна форма

Одличен за кадрава коса или брановидни фризури кои бараат мека и податлив задржете.Дава сјај и дефиниција без тежина во косата надолу.Голем како стил на производот за да помогне во собата бранови во посакуваната изгледа или како finisher за сјај и дефиниција.Се применуваат на влажна или сува коса пред термичка алатки, средината-вратило преку завршува, поставете бранови во посакуваната заврши.Дава Сјај & Омекнува Кадрици.

Главните карактеристики

Избор на клиент