.

.

senya Цвеќиња и Dragonfly Големи Дома Организатор Бин, Складирање, Чанти, Облека Забавува, Количка за Перење Кошница Голема Shoping Чанта Торба за Спална соба, Бања, Бебе бебе ?

senya Цвеќиња и Dragonfly Големи Дома Организатор Бин, Складирање, Чанти, Облека Забавува, Количка за Перење

DEN 436.08

Пристапност
Во достапна форма

ALUMIUM ДРШКА СО МЕК ЗАФАТ - издржлив и лесен за носење.МАТЕРИЈАЛ - Висок Квалитет Polyeste.Мултифункционален : Не само што може да се користи како облека, кошница, но, исто така, како еколошки шопинг торба за да се олесни голем супермаркет набавки.ДИМЕНЗИИ - 12.6"(L) x 11"(W) x 22.7"(H) / 32x28x57.5cm (вклучува рачка), голем капацитет.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА - Погоден за повеќето ситуации употреба, како на пример шкаф, маса и канцеларија за книги, Цд-а, облека, долна облека за складирање.Кориснички Забавува Кошници : попречи кошници може да биде укината и чуваат лесно.Кога се користи, тие може да се разнишаат отворен и ставен во потребното место.Кога ќе треба перење, можете лесно да ги собереш на нараквица и отстранете го без да се движи облека.Валкана облека кошница (периферна печатење) Димензии : 32*28*57.5 см (12.6*11*22.7 во) Материјал : Полиестер Го попречи е отпечатен надвор, и на дното и внатре се црни и не се печатат.Кориснички забавува кошеви, го забавува кошници може да биде укината и чуваат лесно.Кога се користи, тие може да се разнишаат отворен и ставен во потребното место.Кога ќе треба перење, можете лесно да ги собереш на нараквица и отстранете го без да се движи облека.Тоа може да биде ставен во тоалет, спална соба, дневна соба, итн.Тоа може да се сместат облека, крпи, и така натаму.

Главните карактеристики

Избор на клиент