.

.

Zip-Up Производи ZIP7.3TWB Кора & Стап Патент Вратата на 84 x 3 Близнак Pack, Сина

Zip-Up Производи ZIP7.3TWB Кора & Стап Патент Вратата на 84 x 3 Близнак Pack, Сина

DEN 419.76

Пристапност
Во достапна форма

БРЗ ПРИСТАП ПРЕКУ ПОЛИ SHEETING - Користете Zip-До само-лепило патентите да се создаде брз влез преку прашина задржување поли sheeting.ВНАТРЕШНА/НАДВОРЕШНА ZIP ВРАТА ПРИСТАП – Наменети за долгорочни внатрешна/надворешна употреба во сите временски услови, може да се користи на температури кои се движат од -20 до 150 степени целзиусови.ПАТЕНТИРАНА КОРА & ДРЖИМЕ за ИНСТАЛАЦИЈА – Zip-Up е уникатен лепило е формулиран со "quick-стап" технологија, која им овозможува на време за првичните repositioning тогаш сигурно обврзници патент да се поли sheeting.ВОЗДУХ и ВОДА-ТЕСНИ ПЕЧАТ – Патент вратата дава воздух и вода-тесни печат, одржување на чист простор без прашина и остатоци, совршен за секоја jobsite, градилиштето или реконструирам.ДВОЈНО ДВОСТРАНО ПАТЕНТ ЛИЗГАЧОТ – Секој патент отворот има двојно двострано патент лизгачот за да се овозможи лесно отворање од двете страни.Оваа патентирана херметички патент може да се применува на температури кои се движат од -20 до 150 степени Целзиусови.Се применуваат Твин Вратата Патентите во било ширина можете да изберете.Ова им овозможува на ZIP-UP "Кора & Стап" Твин Патент Вратата да се користат како единствена влез/излез или валани-нагоре и надолу создавање на широк влез и излез бариера за задржување на прав и debris.By ставање на патентите дури и пошироко, освен, Твин Патент Вратата е многу погодно за движење на големи опрема и материјали во и надвор од запечатени области.Близнаци Патент Вратата е одлична за изградба, abatement, санација, сликарство, пескарење, домашни проекти, и други jobsite проекти каде задржување е потребно. 2 Патентите по пакет.

Главните карактеристики

Избор на клиент