.

.

AOOF Накит Кутија за Жени, Девојки Патување Случај Ѓердан Прстен, Обетки Организатор Накит Кутија,

AOOF Накит Кутија за Жени, Девојки Патување Случај Ѓердан Прстен, Обетки Организатор Накит Кутија,

DEN 1015.20

Пристапност
Во достапна форма

Подарок за Запомнете : Без разлика дали тоа е за пријател или вашата сакана еден, овој накит организатор ќе направи секој одмор или роденден една незаборавна; пополни со нови накит како слатко изненадување или нека стојат на своето. 【Високо-Одделение Накит Кутија】 : Овој накит организатор кутија има чисти наредени, елегантен, со high-end природна структура, хармоничен боја натпревар, истакнувајќи вкус и благородништвото.ИЗДРЖЛИВИ НАДВОР, МЕКА ВНАТРЕ : Накит се родени за да се негува, и на ова поле е изграден за тоа. 【ЕКОНОМСКИ & МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН】Не само накит организатор кутија чува вашите облекување маса уредно, но, исто така, работи како деликатна украс за вашиот дом,Сопственик на кутија за да ги задржи вашите додатоци организирани!.Ова патување накит случај е пренослив и погоден за патување, патување, викенд патување или бизнис патување.Лесни, преносливи, патување складирање помошник : Одличен изглед дизајн, атрактивен изглед, едноставна структура и парична казна изработка.Цел : Подарок box Packing : содржи само за накит box Ownership на љубовта : се Се уште се соочува со сите обетки, белегзии и прстени, кои се наредени на полица или на гардеробер?не грижете се, изберете оваа кутија за накит, ќе каже збогум на неуредна,да ги Задржи вашиот накит организиран пристојна, им даде на вашиот накит љубов дома.Идеален подарок за Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Денот на Благодарноста, Божиќ, роденденот и свадба.

Главните карактеристики

Избор на клиент