.

.

X-DREE 5 Дупки заштитно Јаже Ред Бакар Тон Терминал Блок 2x15 Модел(Bloque де terminales де tono де cobre де ла F-i-ла del alambre де до tierra де 5 agujeros modelo 2x15

X-DREE 5 Дупки заштитно Јаже Ред Бакар Тон Терминал Блок 2x15 Модел(Bloque де terminales де tono де cobre де

DEN 231.84

Пристапност
Во достапна форма

Име на производ : Бакар Терминал Блок;Модел : 2x15. Материјал : Метал, Пластика;Боја : Бакар На Ѕвонење.Тип : 5 Позиции;Инсталирате Дупка Големина : 10мм x 6.5 mm/ 0.4" x 0.26"(L*W).Големина : 117 x 15x 16mm/ 4.6" x 0.59" x 0.63" (L*W*H);Вкупната Тежина : 42g(Tamaño : 117 x 15x 16 мм / 4.6' 'x 0.59' 'x 0.63' '(L * W * H); Peso вкупно : 42 г.Пакет Содржина : 1 x Бакар Терминал Блок(Contenido del paquete : 1 x terminal де cobre. 5 Дупки заштитно Јаже Ред Бакар Тон Терминал Блок 2x15 Model5 Дупки бакар terminal block конектор може да се инсталира со завртки, различни големина терминал завртки за поврзување.Бакар тон метал изградба нула линија ред терминал блок.Опис на Spanish Bloque де terminales де tono де cobre де ла F-i-ла del alambre де до tierra де 5 agujeros modelo 2x15 Nombre del producto : Bloque де terminales де cobre; Modelo : 2x15 Material : метал, plástico; боја : tono де cobre Tipo : 5 Posiciones; Tamaño del orificio де instalación : 10 mm x 6.5 mm / 0.4' 'x 0.26' '(L * W) Tamaño : 117 x 15x 16 мм / 4.6' 'x 0.59' 'x 0.63' '(L * W * H); Peso вкупно : 42 g Contenido del paquete : 1 x terminal де cobre.

Главните карактеристики

Избор на клиент