.

.

Одговара за Panasonic DMC-LX10K.LX15 LX10 LUMIX со Полно Тело, Прецизно Одговара СТП Кожа Дигитална Камера Случај Торба Покрие со Рамо, Рака (Боја : Темно Кафеава)

Одговара за Panasonic DMC-LX10K.LX15 LX10 LUMIX со Полно Тело, Прецизно Одговара СТП Кожа Дигитална Камера Случај

DEN 863.28

Пристапност
Во достапна форма

Заштитни, мека внатрешна ткаенина за да се заштити вашата камера од bumping и шокантни.Висок квалитет, компактни, лесни, издржливи материјали и лесно да се носат.Заштитете го вашиот камера против штети, прашина и гребнатини.Карактеристики : Материјал : Polyurethane Type : Камера Bagstyle : handbag Use : dslr фото camera1 x случај торба(Не се вклучат и други додатоци).

Главните карактеристики

Избор на клиент