.

.

Bigender Гордост Знаме СТП Кожа Резервни Гуми Покрие Кампување Тркала Заштитници Печатени за RV SUV Камион со Приколка 14 15 16 И 17 Инчи

Bigender Гордост Знаме СТП Кожа Резервни Гуми Покрие Кампување Тркала Заштитници Печатени за RV SUV Камион со

DEN 866.40

Пристапност
Во достапна форма

СТП Кожа.Произведено во САД или Увезуваат.Големина На : резервни гуми покритие за camper смешно е 14" 15" 16" и 17" инчен 4 големини, ве молиме да се измери пред купување.Материјал : резервни гуми маска е направена од СТП кожа,со висок квалитет,водоотпорен полиестер ткаенини,на ткаенина не е само прашина доказ,водоотпорен, но, исто така, сонцето УВ отпорни,да ги задржи вашите резервни гуми чисти и издржливи.Специјален Дизајн : Полиестер јаже и тока дизајн,големина може да се прилагоди според големината на гумата.Тоа може да биде укината и лесно да се носат.Примена : camper гуми опфаќа е костим за приколка,RV,ЏИП,камион и многу возила,моделот е уникатен дизајн и печатени моделот на секој,изгледа кул,смешен,и симпатична.Service : Ако имате било производ поврзани со проблеми на воланот покрие додаток сопствен модел печатени,ве молиме кажете ни,ние сме повеќе од среќни да се решат сите прашања за вас.Обичај водоотпорен гуми покрие складирање торба за резервни гуми одговараат за Приколка,RV,ЏИП,Камион.Боја Одрекување : боја на вистински предмети може да бидат различни од сликите прикажани поради осветлување ефект или различни monitor display, ви благодариме за вашето разбирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент