.

.

JSJFKERJHG 120W Автомобил Моќ Инвертер, Двоен режим на USB DC 12V24V за 220V AC Полнач Конвертор, Led Дисплеј/Широк Компатибилност/Дното на Бучава, за Автомобил Камион SUV

JSJFKERJHG 120W Автомобил Моќ Инвертер, Двоен режим на USB DC 12V24V за 220V AC Полнач Конвертор, Led Дисплеј/Широк

DEN 1654.08

Пристапност
Во достапна форма

120 W МОЌ ИНВЕРТЕР : Премиум 150 W автомобил моќ инвертер со 2 USB порти и AC места.Dual USB порти можат да ја наплатат повеќето телефони и таблети истовремено, додека AC места одлична за Божиќ подарок.Допрете Прекинувач и LCD Екран : Овој автомобил моќ инвертер со само еден допир на прстот, LCD екран покажува напон статус на конвертор, навистина интуитивен.овој автомобил инверторот, исто така, има мини големина, 9.8 * 9.8 * 3.5 cm / 3.85 * 3.85 * 1.37 во само.Светлината тежина автомобил конвертор е погоден за патување.Запалка приклучок адаптер : Додека се возите, вклучете го во запалка приклучок, може да обезбеди до 120 w на континуирана моќ; Кога сте на кампот, можете да го поврзете со автомобил батерија директно.Широко Апликација : AC места и двоен USB порт испорача 120 W континуирано напојување, идеален за Нова Година на подарок, мобилни телефони, лаптоп, електрично осветлување, дигитална камера, градите пумпа, ТВ, електрични алатки, микробрановите и други електроника.Безбедност Врата за Мулти-Заштита : AC места со вграден безбедност вратата заштита на децата од неочекувани електрична енергија Шок.Safe полнење дизајн обезбедува заштита од прегревање, под и над напон на полнење, краток спој, overloads, и преполнувањето. 120w автомобил моќ инвертер со 2 USB порти, AC куќи и Автомобил 12 V запалка приклучок.Dual USB порти /2.4 А+Брзо Полнење 3.0 за мобилен телефон, таблет, и други мобилни уреди.Штекерот за лаптоп, автомобил со правосмукалка, хлапак, автомобил фрижидер , градите пумпа ,и други електронски devices The инверторот IDS ќе се покаже на напонот на Излезот кога е поврзан со DC приклучок и да го покаже на Струја од USB Порти кога ќе ја полните вашата електрични уреди.Се интегрираат напојување, погоден за повеќе уреди за користење на електрична енергија во исто време и повеќе USB уреди за полнење да се појави во исто време.SMART чип е изграден за да се сфати во прилог на уреди за да се обезбеди максимална излезна.Материјал : ABSColor : Black Size : 9.8 * 9.8 * 3.5 cm / 3.85 * 3.85 * 1.37 incontain : Инвертер * 1 Wire * 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент