.

.

Виткање Шампон Стол, Розова Шампон Стол, Момчиња и Девојки за 1-15 Години Дете Бања Употреба Barbershop

Виткање Шампон Стол, Розова Шампон Стол, Момчиња и Девојки за 1-15 Години Дете Бања Употреба Barbershop

DEN 2080.80

Пристапност
Во достапна форма

Перница површината е направен од TPE мека еластичен материјал, за појавување на линијата на главата и вратот, удобно да го користите.Внимателен потпирачи за раце на двете страни направете го тоа лесно за вашето бебе да се сфати со двете раце и се нагоре без никаков напор.Зголемување на висината на вратот област за да се спречи backflow на акумулираната вода, и не влажни вашата облека кога миење на косата.Стигнале потпирачи за глава дизајни, стол може да се прилагоди според бебето височина.Не се лизга нога подлога поддршка, 6 многу поени да се одржи на земјата цврсто, нема да превртам.Функција : 1. Стигнале потпирачи за глава дизајни, стол може да се прилагоди според бебето височина.2. Перница површината е направен од TPE мека еластичен материјал, за појавување на линијата на главата и вратот, удобно да го користите.3. Зголемување на висината на вратот област за да се спречи backflow на акумулираната вода, и не влажни вашата облека кога миење на косата.4. Внимателен потпирачи за раце на двете страни направете го тоа лесно за вашето бебе да се сфати со двете раце и се нагоре без никаков напор.5. Не се лизга нога подлога поддршка, 6 многу поени да се одржи на земјата цврсто, нема да превртам.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Деца Шампон Chair Material : PP + TPEColor : Pink Applicable Возраст : 1-15 години стариот Пакет Листа : 1 x Деца Шампон Chair1 x Издолжени Tail15 x Screws1 x Завртка Driver2 x Handles1 x Sticker1 x Силна Adhesive2 x Buckle4 x Додатоци.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Children Shampoo Chair
Material:
PP + TPE
Color:
Pink
Applicable Age:
1-15 years old
Package List:
1 x Children Shampoo Chair :
1 x Lengthened Tail :
15 x Screws :
1 x Screw Driver :
2 x Handles :
1 x Sticker :
1 x Strong Adhesive :
2 x Buckle :
4 x Accessories :
Избор на клиент