.

.

CoolNail Сјајни Ombre Розова Голи Бела француската Балерина Ковчег Лажни Нокти Тебе Природни Притиснете на Балет Лажни Ноктите Совети за Обновливи Носат

CoolNail Сјајни Ombre Розова Голи Бела француската Балерина Ковчег Лажни Нокти Тебе Природни Притиснете на Балет

DEN 143.76

Пристапност
Во достапна форма

Прилично Дизајн : 24 компјутери set целосна нокти (во 10 големини), мини нокти датотека и лист транспарентен двојно-страна лепак налепница.ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНИ & ОТСТРАНИ : 3 Минути се применуваат дома наместо на 30 минути во салон продавница!Тоа се направи вашите нокти Мода, Креативни и свежо.Практична Примена : Одлична за нокти салон, DIY дома ноктите уметност.Совршено да се користи на свадба, датира, и тие, исто така, погодна за ноќта на Вештерките, Божиќ,Денот на Вљубените и други фестивал.Прекрасен подарок за вашата сопруга, девојка, семејството и пријателите.Овие нокти се направени со висок квалитет АБС материјал, ќе трае неколку дена со нормална заштита,ќе биде подолг при користење на квалитет на лепак.РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ & СОВРШЕНА ДОЛЖИНА : Нашата лажни ноктите со кеси понуди 10 различни големини,што е пре-нумерирани 0-9. Така, можете лесно да го означите и да ги пратите на, да се исполнат повеќе прст ноктите.Лесно да се датотека, боја и се примени Совршен за свадба, забава, датира или отворено, исто така, најдобриот подарок за пријатели.Голем за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученик, погоден за нокти салони и во домашни DIY помине уметност.Пакет : 24 компјутери Ноктите совети & 1 лист двојно страна налепница & 1 мини датотека Материјал : ABS Како да го користите : течен лепак или лепило табови.

Главните карактеристики

Избор на клиент