.

.

Kastar 2-Пакет за Батеријата и AC Ѕид Полначот Замена за Sony PSP-S110, PSPS110 Батеријата, Sony PSP-2010, PSP-3000, PSP-3001, PSP-БРОЈ 3002, PSP-3003, PSP-3004, PSP-3005, PSP-3006, PSP-3007 Playstation

Kastar 2-Пакет за Батеријата и AC Ѕид Полначот Замена за Sony PSP-S110, PSPS110 Батеријата, Sony PSP-2010, PSP-3000,

DEN 443.76

Пристапност
Во достапна форма

Батерија Тип : Литиум-Јонска; Батеријата Напон : 3.7 V; Капацитетот на Батеријата : 1200m Ah.Оваа AC ѕид полначот со количка за рамен pin за лесни за складирање.Полначот Текст : AC 100~240 V 50~60 Hz; Излез : наизменична СТРУЈА 4.2 V 600m A.LED укажуваат : Црвено светло за полнење; Зелено светло за мирување или целосна наплата.Пакетот Вклучува : 2-Pack Батерии + 1 AC полнач (Автомобил адаптер/ Европски plug НЕ се вклучени).Топло Потсетник : Може да го користите "Ctrl" + "F" лесно може да го најдете вашиот модели 1. Компатибилен со Sony PSP батерија : Sony PSP-S110 2. Компатибилен со Sony Playstation модели : Sony PSP 2000 година, Sony PSP 2001 година, Sony PSP 2002 година, Sony PSP 2003 година, Sony PSP 2004 година, Sony PSP 2005 Sony PSP 2006 година, Sony PSP 2007 Sony PSP 2008 година, Sony PSP 2009 Sony PSP 2010 Sony PSP 3000 Sony PSP 3001 Sony PSP 3002 Sony PSP 3003 Sony PSP 3004 Sony PSP 3005 Sony PSP 3006 Sony PSP 3007 Sony PSP 3008 Sony PSP 3009 Sony PSP 3010 Sony PSP Лајт Sony PSP Silm.

Главните карактеристики

Избор на клиент