.

.

Tennsco TQD2-3630-SO84 Тенок Профил Дупчиња Shelve, Двоен Влез, 22 Колосек, 36 Ширина, 30 Длабочината, 25/32 Висина, Премија Бела

Tennsco TQD2-3630-SO84 Тенок Профил Дупчиња Shelve, Двоен Влез, 22 Колосек, 36 Ширина, 30 Длабочината, 25/32

DEN 13739.04

Пристапност
Во достапна форма

Дупчиња.Двоен Запис. 22 Колосек.Ширина : 36".Длабочина : 30".Овој тип на Производ име е Tennsco Тенок Профил Дупчиња Shelve, Двоен Влез, 22 Колосек, 36" Ширина, 30" Длабочината, 25/32" Висина, Премија Бела.Овој производ е произведен од страна на Tennsco Корп Овој Производ е произведен во сад.

Главните карактеристики

Избор на клиент